loader image

Suplementacja kolagenu

Na kondycję skóry ma wpływ bardzo wiele czynników. Kobieta, która chce opóźnić procesy starzenia, wygładzić zmarszczki i cieszyć się młodym wyglądem, musi pamiętać o tym, by odpowiednio o siebie dbać. Dużą rolę odgrywa tutaj prawidłowe nawadnianie, brak niepotrzebnych stresów, staranna pielęgnacja skóry oraz właściwa dieta. To co jemy i jakie składniki odżywcze przyjmujemy, może sprawić, że zatrzymamy czas lub przyspieszymy jego bieg, a skutki odczuje nasze ciało. Na szczęście przygotowaliśmy dla Państwa produkt, który ułatwi dostarczenie organizmowi bezcennych substancji. Pozwolą one zachować elastyczną i jędrną skórę. Przedstawiamy shoty z kolagenem, kwasem hialuronowym, witaminami C, E oraz biotyną od Natur Produkt Zdrovit.

Kolagen – najlepszy suplement diety

Czym są shoty Este Synergy? To suplement diety, który stosowany regularnie dostarcza Państwu zbilansowaną dawkę najwyższej jakości składników odżywczych. Wśród nich znaleźć można witaminy C i E, biotynę oraz cynk. Jednak najważniejszym elementem jest kolagen. Substancja ta nie jest obca dla ludzkiego organizmu, gdyż stanowi ona około 25-30% całkowitej masy ludzkiego białka. Niestety jednak z wiekiem zapasy się wyczerpują i zaczynają się pojawiać pierwsze oznaki starzenia, zmarszczki oraz wiotczejąca skóra. Nasz suplement przywróci jej młody i zdrowy wygląd.

Sprawdź także kolagen Verisol P

Suplement diety z kwasem hialuronowym – jak działa?

Ważne jest odpowiednie nawilżenie skóry. Kwas hialuronowy to substancja zawarta w skórze, której z biegiem lat zaczyna brakować. Jednak jeśli wybiorą Państwo Este Synergy nie będą Państwo musieli martwić się takimi niedostatkami.