loader image

Zdrowa i gładka skóra

Nie ma wątpliwości, że każda kobieta chciałaby zachować młody wygląd skóry na dłużej. Niestety wraz z upływem czasu zmniejsza się jej napięcie, pojawiają się oznaki starzenia, a także mogą pojawiać się nieestetyczne przebarwienia. Na szczęście rynek suplementów cały czas się rozwija i może zaproponować kobietom pomoc w utrzymaniu zdrowej i gładkiej skóry. Produkt oferowany w naszym sklepie ma właśnie takie zadanie. Dostarcza organizmowi niezbędne substancje, które mają realny wpływ na poprawę kondycji skóry.

Stan skóry – ocena kondycji

Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek suplementacji zalecamy przeprowadzenie dokładnej oceny stanu, kondycji skóry. To niezwykle ważny etap, którego nie powinno się pomijać. Dlaczego? Otóż zebrane informacje na temat skóry pozwalają ustalić, jaka konkretnie pomoc jest jej potrzebna. W naszym produkcie znajdziecie Państwo kolagen, kwas hialuronowy, biotynę, witaminę E, witaminę C, a także cynk. Wszystkie one pierwotnie występują w skórze, więc ich suplementacja jest bezpieczna. 

Przeczytaj również o Este Synergy płyn

Poprawa kondycji skóry – co pomaga?

Zapewne zastanawiacie się Państwo, jak dokładnie wpływają poszczególne składniki na poprawę kondycji skóry. Za zdrowy wygląd skóry odpowiadają biotyna, witamina E oraz C. Wszystkie one, dobrane w odpowiednich proporcjach tworzą odżywczy koktajl dla skóry. Jego regularne stosowanie zapewnia fantastyczne efekty.