loader image

Kolagen Verisol P

Właściwa pielęgnacja skóry jest kluczem do utrzymania jej w dobrej kondycji. Wyrobienie sobie zdrowych nawyków połączone ze stosowaniem odpowiednich preparatów pozwoli nam opóźnić procesy starzenia. W tym właśnie celu powstał produkt Este Synergy. Verisol P to aktywne peptydu kolagenowe są one bardzo istotne dla syntezy tej substancji w skórze właściwej. Ich regularne stosowanie pozwala zwiększyć produkcję kolagenu, co przekłada się na lepszy wygląd naszej skóry. Kolagen Verisol P zawarty w suplemencie diety przyjmowany doustnie wpływa na syntezę makrocząsteczek macierzy zewnątrzkomórkowej. Jest to sieć białek i węglowodanów, w których właśnie kolagen jest głównym składnikiem. Z preparatami Este Synergy możliwa jest stymulacja metabolizmu tej substancji, a jej działanie jest potwierdzone przeprowadzonymi badaniami*. 

Zobacz również Este Synergy opinie

Este Synergy – czy warto postawić na Verisol P?

Kolagen Verisol P -znajdujący się w Este Synergy, jak wskazuje jego producent, działa wielotorowo, a efekty jego stosowania są widoczne już po 4 tygodniach. Regularne przyjmowanie Verisolu P pozwala zredukować oznaki starzenia się skóry. Poza tym skóra będzie zdecydowanie bardziej nawilżona, a dzięki temu jędrna i napięta. Jeśli więc chcesz spowolnić procesy starzenia się skóry, to Verisol P jest idealny dla Ciebie. Jego stosowanie nie wymaga żadnych wkłuć. Preparat przyjmowany jest bowiem doustnie. Substancje takie jak Verisol P, poprawiają wygląd skóry całego ciała. Badania wykazały, że przyjmowanie kolagenu przez 8 tygodni zwiększa elastyczność skóry o 15%. Jej nawilżenie natomiast wzrasta w tym czasie o 14% (https://www.gelita.com/en/products/collagen-peptides/verisol). Efekty są więc widoczne i odczuwalne. Przekonaj się więc sama, jak łatwo jest zadbać o piękną skórę. 

*Informacje oraz wyniki badań zostały przeprowadzone przez firmę Gelita i pochodzą ze strony https://www.gelita.com/en/products/collagen-peptides/verisol